SİVAS GÜRÜN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şube Müdürümüz Adem ÖZTÜRK Görevinden Ayrılıyor.

İl/İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerinin isteğe bağlı yer değiştirme döneminde, MEB İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğünün 11385315 sayılı kararnamesiyle Yozgat İl Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevine atanan Şube Müdürümüz Adem ÖZTÜRK, Müdürlüğümüzdeki görevinden ayrılıyor.
Şube Müdürümüz Adem ÖZTÜRK Görevinden Ayrılıyor.

 

Çok değerli mesai arkadaşlarım,

                  Kıymetli Gürünlüler,

                 Bir yıl önce sizlerin enerjisi ve çalışma heyecanıyla birlikte 29.06.2017 tarihinde gururla başladığım Gürün İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevini hakkaniyet ve adalet ölçülerine dikkat ederek, doğru ve güzel olan işleri, iş birliği ve uyum içinde zamanında yapmaya gayret gösterdik. Eğitimin bireyi daha nitelikli hale getirme çabası olduğu düşüncesinden hareketle destek hizmetleri olarak, mahalli imkanları da kullanarak tüm eğitim kurumlarımızın ihtiyaçlarını zamanında karşılamaya, karşılaşılan sorunları hızla çözmeye gayret sarf ettik.    

Görevim esnasında bana olan güvenleri ve çalışmalarımıza verdikleri desteklerinden dolayı özellikle Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Muharrem DEMİR’e teşekkür ediyor; minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Zira bir eğitimci ve bir yönetici olarak kendilerinden, çok şey öğrendim ve öğrenmeye de devam edeceğim. Diğer taraftan Tokat İl Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevine atanan Şube Müdürümüz Mehmet Ali ADSAN olmak üzere, birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızdan, öğretmen, okul ve kurum yöneticilerimizden de hep destek ve takdir gördüm. Bundan dolayı çok bahtiyar olduğumu; büyük mutluluk ve onur duyarak aranızdan ayrılmakta olduğumu ifade etmek isterim.

“Mahkeme kadıya mülk değildir.” sözü sadece adliye teşkilatını değil bizleri de ilgilendirmektedir. Bu söz de gösteriyor ki kurumlar baki, kişiler ise fani/geçicidir. Yarınlara yönelik dünkü heyecanımı, yorgunluk ve bıkkınlık göstermeden bugün de muhafaza ederek yeni bir başlangıç yapıyorum. 04/08/2017 Cuma günü itibariyle Yozgat İl Milli Eğitim Müdürlüğündeki görevime başlamak üzere Gürün’deki görevimden ayrılıyorum. Yozgatımızın eğitimle ilgili her türlü ihtiyaçlarını tarafıma verilecek görev ve sorumluluklar kapsamında karşılamak; azim, gayret ve heyecanla çalışmak için sabırsızlandığımı da ifade etmek isterim.

İlçemizde eğitim-öğretim hizmetlerindeki gelişim, değişim ve yakalanan başarının hız kesmeden devam edeceğine, en yakın gelecekte örnek gösterilen ilçeler arasında yerini alacağına gönülden inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle bize güven ve destek veren başta Sayın Kaymakamımız olmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürümüze, tüm iç ve dış paydaşlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza, okul yöneticilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize, tüm personellerimize çok teşekkür ediyorum.  Bizlere maddi ve manevi desteği ile dualarını esirgemeyen Gürünlü hemşehrilerimize ve Gürün’deki dostlarımıza şükranlarımı arz ederken; sizlere sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum. Hepinize en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Allah’a emanet olun…

                                                                                                                                                                               Adem ÖZTÜRK

                                                                                                                                                                                 Şube Müdürü

 

  

Karatepe Mahallesi Öğretmenevi Binası Kat1 Gürün/SİVAS - 0 346 715 17 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.