SİVAS GÜRÜN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SEYRET ALEMİ, DİNLE ÖĞRETMENİNİ

Seyret Alemi, Dinle Yüreğini, Göster Kendini projesi kapsamında ilçe dışından gelerek 21.06.2018 tarihinde müdürlüğümüzde düzenlenen toplantıya katılan öğretmenlerimizle görüş alışverişinde bulunuldu.
SEYRET ALEMİ, DİNLE ÖĞRETMENİNİ

               2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Yılsonu Mesleki Çalışmaları Değerlendirme Toplantısı Gürün Öğretmen Evi Akşam Sanat Okulu toplantı salonunda yapıldı. İlçe dışından gelerek toplantıya katılan öğretmenlerimizle kendi okullarında yaptıkları çalışmalar konuşularak görüş alış verişinde bulunuldu.

               İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Muharrem DEMİR "Gürün İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak eğitimde kaliteyi arttırmak ve başarıda sürekliliği sağlamak için eğitim sistemimizin temel yapı taşı toplumun en fedakâr ve en saygın çalışmaları olan siz değerli öğretmenlerimizin; okullarınızdaki akademik çalışmalar sosyal ve kültürel faaliyetler fiziki imkânlar ve diğer hususlara yönelik görüş ve önerilerine önem veriyoruz.

               2017-2018 Eğitim Öğretim Yılında öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize daha kaliteli bir eğitim öğretim hizmeti sunabilmek için sizleri yapıcı görüş ve önerilerinize ihtiyaç duymaktayız.

               Bu doğrultudaki görüş ve önerilerinizi, eğitime katkı sağlayacak proje tekliflerinizi bizimle paylaşarak ilçemiz ve ülkemiz eğitimine Katkıda bulunmanızdan büyük memnuniyet duyacağız

               Şimdiden göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz" dedi.

              06-07-201806-07-201806-07-2018

Karatepe Mahallesi Öğretmenevi Binası Kat1 Gürün/SİVAS - 0 346 715 17 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.