SİVAS GÜRÜN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ODUN VE KÖMÜR ALIMI İHALESİ

ODUN VE KÖMÜR ALIMI İHALESİ

İHALEYE İLİŞKİN DUYURU

     2018/515705 ihale kayıt numaralı Odun ve Kömür alımı ihalesi için yapılan ihale ilan metninde ve ve idari şartnamenin 2. Maddesinde ihale konusu malın niteliği, türü ve miktarı maddesinde sehven 260 ton portakal kömür, 19 ton ceviz kömür ve 57 ton kuru çam odunu alınacaktır başlığı  yer almıştır.  

      Ancak söz konusu ihale için idari şartnamenin aynı başlığının altında detaylandırılan odun ve kömürün alınması gereken asıl miktarları yer almaktadır. İhaleye katılacak ve teklif verecek firmalar ihale dökümanının EKAP üzerinden e-imza ile indirdiğinde  veya idaremizden satın aldığında teklif verecekleri ihtiyaç kalmeleri “22 ton sobalık ceviz kömür(18*60 mm), 189 ton portakal kömür (70*110 mm), 49 ton kuru çam odunu 20-30 (cm çapında, 50-80 cm uzunluğunda)” olarak hem idari şartnamenin ilgili kısmında hem de teklif cetvelinde görülecek olup, sehven yapılan hata ihalenin akıbetini etkileyecek bir durum oluşturmamaktadır.

     Bu bağlamda ilgili ihaleye teklif verecek firmaların yukarda yapılan açıklamaları dikkate alarak teklif vermeleri ilgililere duyurulur.

Karatepe Mahallesi Öğretmenevi Binası Kat1 Gürün/SİVAS - 0 346 715 17 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.