SİVAS GÜRÜN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MERKEZ VALİSİ SAYIN ADNAN YILMAZ ´IN GÜRÜNLÜLERLE "SELAM SANA ASIM´IN NESLİ " KONFERANSINDA BULUŞMASI

MERKEZ VALİSİ SAYIN ADNAN YILMAZ ´IN GÜRÜNLÜLERLE "SELAM SANA ASIM´IN NESLİ " KONFERANSINDA BULUŞMASI

19-03-201819-03-201819-03-201819-03-2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                    Sivas Valiliği ile İl Milli Eğitim Müdürlüğünün “Kadı Burhaneddin Öğrenci Meclisleri Projesi” ve İlçe Kaymakamlığımız ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan “Enderun’dan EnGürün’e Model Motivasyonlu Rehberlik Projesi” kapsamında Ortaokul ve Lise öğrencilerine yönelik “SELAM SANA ASIM’IN NESLİ” konulu konferans düzenlendi. Konferansa konuşmacı olarak Hemşehrimiz Sayın Valimiz Adnan YILMAZ katıldı.
Asef ÇOBAN Kültür Merkezinde düzenlenen konferansa, Kaymakamımız Sayın Hicabi AYTEMÜR, Sivas Valiliği Özel Kalem Müdürü Sayın Aslan TEKTAŞ, Belediye Başkanı Sayın Nami ÇİFTÇİ, Daire Amirleri, Öğrenci Velileri ve Öğrenciler katıldı. Sayın Valimiz Adnan Yılmaz yapmış olduğu konuşmalarında “ Mehmet Akif ERSOY Türk Edebiyatında yalnızca şair değil, şairliğinin yanında bilge kişi dava adamıdır. Her biriniz birer Asımın Nesli olun, halka faydalı topluma yararlı birer gençler olun. Vizyon insan değerli Öğretmenlerimizle yetiştireceğimiz, Asımın nesli korkusuz milli ve yerli değerlerle donanmış gençler yetiştirmektir.” Dedi. Sayın Kaymakamımız yapmış olduğu konuşmalardan dolayı Sayın Valimiz Adnan YILMAZ’a Teşekkür Etti ve tablo hediye etti. Konferansa katılan öğrencilere Sayın Valimiz Adnan YILMAZ kendi yazmış olduğu “Selam Sana Asım’ın Nesli” kitabını imzaladı ve hediye etti.   

Karatepe Mahallesi Öğretmenevi Binası Kat1 Gürün/SİVAS - 0 346 715 17 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.