SİVAS GÜRÜN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GÜRÜN´DE "YENİDEN DİRİLİŞ GENÇLİĞİ"NE ÇAĞRI

GÜRÜN´DE "YENİDEN DİRİLİŞ GENÇLİĞİ"NE ÇAĞRI

    Merkez Valisi ve hemşerimiz Sayın Adnan YILMAZ  ”Yeniden Diriliş Gençliği ve Prof. Dr. Fuat SEZGİN” konulu konferansında öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. Asef Çoban Kültür Merkezinde gerçekleşen konferansta Sayın Adnan YILMAZ;  Sezai KARAKOÇ, Fuat SEZGİN ve yeniden diriliş gençliğinin üzerine düşen görevler konusunda dikkat çekici mesajlar verdi.

Merkez Valimiz Sayın Adnan Yılmaz konuşmalarında, “Bu nedenledir ki sizlerden naçizane beklentimiz; bir elinizle değerlerimizi yükseltirken, diğer elinizle geleceğe değerli atılımlar yaparak çift kanalı olarak mukaddes bir miras bırakabilmenizdir. Söz odur ki; kalpten çıkıp kalbe ulaşsın. Çalışmak sözünüz, gelecek mirasınız olsun. Yeniden dirilişe hayat verecek olan siz gençler; istikbal sizlerin, aziz milletimizin evlatlarının olacaktır. Asla ümitsizliğe düşmeden, karamsarlığa kapılmadan, düzenli bir şekilde çalışınız kendinize olan güveninizi, hiçbir zaman kaybetmeyiniz” dedi.

    Program öncesi konferansa katılan tüm katılımcılara yazdığı “Yeniden Diriliş Gençliği “ kitabını imzalayarak hediye etti. Konferansa Daire Müdürleri, Okul Müdürleri, Öğretmen Öğrenci ve Vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

23-10-2018


23-10-201823-10-201823-10-2018

Karatepe Mahallesi Öğretmenevi Binası Kat1 Gürün/SİVAS - 0 346 715 17 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.